Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ЛІСОВИКИ РОЗШИРЮЮТЬ ПОСЛУГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ .

В пошуках додаткових джерел фінансування дніпропетровські лісовики розширюють послуги для населення. Вже не один рік розплідник Микильського лісництва Дніпропетровського обласного управління лісового і мисливського господарства реалізує населенню та організаціям саджанці декоративних і цінних порід дерев. Цього ж року  вирішено значно поширити таку діяльність. І  нині у працівників Микильського розплідника особливо гаряча пора. Адже весняна висадка дерев традиційно популярна в Україні. 

   « У перший місяць після посадки саджанець живе виключно за рахунок власних запасів поживних речовин, накопичених в рослині до того, як його викопали з розплідника. Тільки після появи всмоктувальних білих корінців організм саджанця починає активно поглинати з ґрунту елементи живлення. Повністю рослини приживаються через 2 місяці після весняної посадки,  - пояснюю  головний лісничий ДП « Дніпропетровський лісгосп» Володимир Приходько, якому належить розплідник Микильського лісництва. – А це значить що ми повинні підготувати саджанці для продажу лише у здоровому і придатному вигляді. Щоб не мати нарікань від наших покупців».

Залишається додати що свою роботу працівники розплідника виконують, як то кажуть, на відмінно. Саджанці дніпропетровських лісовиків набувають все більшої популярності в усіх охочих.

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ

Лісничий В. Приходько

 

На фото: Головний лісничий ДП «Дніпропетровський лісгосп»  Володимир Приходько побіля саджанців розплідника Микильського лісництва .   

23.03.2016

Останні новини