Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

Представники Держлісагентства взяли участь у зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Олексієм Павленком

Серед учасників заходу були представники Європейської Бізнес Асоціації, Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Володимир Лапа, Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександр Вержиховський і заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Під час жвавої дискусії присутні мали можливість поставити запитання представникам виконавчої влади.

5f2e2408c882f2353b5f66ec0f0f18ce_XL

Перший заступник Голови Держлісагентства наголосила на продовженні співпраці відомства з представниками бізнесу та готовності врахувати їх конструктивні зауваження при доопрацюванні проекту Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених. Вона також вказала на необхідність подальшого запровадження прозорих правил ринку деревини, що сприятиме забезпеченню потреб вітчизняних деревообробних підприємств у сировині та залученню інвестицій у деревообробну галузь.

NSV_8365

Запорукою ефективної роботи лісогосподарського виробництва, на думку Христини Юшкевич, є контроль процесу від заготівлідо кінцевого споживача, а це можливо лише за умови запровадження системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко підкреслив важливість вивчення міжнародного досвіду ведення лісового господарства і налагодження конструктивного діалогу між представниками виконавчої влади та бізнесу.

Прес-служба Держлісагентства

 

 

 

23.03.2016

Останні новини