Державне агентство лісових ресурсів України

Дніпропетровска облдержадміністрація

На Дніпропетровщині попри календарну зиму розпочато заходи з протипожежної охорони в лісі.

Багаторічні спостереження наддніпрянських лісників свідчать що небезпека лісових займань у регіоні вже починає спостерігатися наприкінці лютого початку березня. В першу чергу це пов’язано не лише з більш теплим кліматом Дніпропетровщини порівняно з північними та західними областями, а й видами дерев представленими у лісових масивах. Як відомо, фактично степова область заліснена лише на 5 відсотків й більшість це масиви штучного насадження, основу яких складає легкозаймиста сосна. Ось і цього року, незважаючи на здавалось би рясні зимові дощ,і вже спостерігались випадки займань торішніх трав у соснових масивах  на півдні та сході області.   З огляду на це лісовики розпочали підготовку техніки, персоналу лісгоспів до того аби червоний півень не застав людей в лісі зненацька. Особлива увага приділяється роз’яснювальній роботі з населенням.

З огляду на це член колегії Держлісагенства України, багаторічний керівник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Клешня виступив в ефірі місцевого державного телеканалу. Він порадив як у цю пору слід поводитися у лісі аби не трапилося незворотного - лісової пожежі. Таку   роз’яснювальну робота серед мешканців області планується провадитися дніпропетровськими лісовиками протягом усього року.

Клешня у студії 1На фото: Член колегії Держлісагенства України Василь Клешня у студії Дніпропетровського обласного телебачення.

17.02.2016

Останні новини